Francúzsko – Slovensko, ONLINE prenos kvalifikácia žien na ZOH 2022

Nič sa už nezmenilo na tom, že francúzske hokejistky vyhrali nad slovenskými 3:1 a zajtra si zahrajú o jediné postupové miesto proti Švédkam. Naše dievčatá týmto výsledkom už definitívne stratili šancu na postup, pretože po Švédsku prehrali aj s Francúzskom. S týmto konštatovaním sa s vami lúčim a prajem ešte príjemnú sobotu !

59:36

Tak predsa len tu bude hra bez Zimkovej, keďže Francúzky teraz predviedli zbytočné zakázané uvoľnenie a nemôžu striedať.

58:40

V predposlednej minúte už zrejme ani neuvidíme hru v šiestich z našej strany, pretože Zimková nie je odvolaná na lavičku.

55:54

Francúzsko – Slovensko, ONLINE prenos kvalifikácia žien na ZOH 2022 | SPORTNETĎalšia možnosť pre Surákovú presadiť sa z dorážky a streliť kontaktný gól, ale Baldinová zatiaľ nechce dovoliť žiadnu drámu a blysla sa parádnym zákrokom.

54:05

Francúzsko – Slovensko, ONLINE prenos kvalifikácia žien na ZOH 2022 | SPORTNETSlovensko dalo gól ! Konečne je naše strelecké prekliatie prelomené a pomohlo nám až nariadené trestné strieľanie, pretože jedna z francúzskych hráčok priľahla puk v stopercentnej šanci, keď zabránila pravdepodobne gólovej dorážke. NICOL ČUPKOVÁ ako správna kapitánka využila možnosť samostatného nájazdu a Baldinovú prekonala strelou pomedzi betóny !

53:50

Stále máme šancu streliť aspoň prvý gól v tejto kvalifikácii a ďalšiu presilovku začíname v útočnom pásme, ale Baldinová znova úspešne zasiahla.

53:31

Oddychový čas pre Slovensko.

53:31

Vylúčenie contre tíme Francúzsko (Villiotová – 2 min., podrazenie).

50:17

Francúzsko – Slovensko, ONLINE prenos kvalifikácia žien na ZOH 2022 | SPORTNETFrancúzsko dalo gól!
Tento moment len ​​podtrhuje frustráciu slovenských hokejistiek, pretože inkasujú tretí gól pri vlastnej presilovej hre. Odrazený puk sa dostal z nášho útočného pásma, Čupková však zrejme nevedela ou rýchlej LORE BAUDRITOVEJ, ktorá ju obrala o puk a sama prekonala Zimkovú !

50:08

Vylúčenie contre tíme Francúzsko (Boucheová – 2 min., hákovanie).

47:05

Vylúčenie contre tíme Slovensko (R. Halušková – 2 min., vrazenie na mantinel).

45:53

Ďalší nahodený puk na Baldinovú od modrej čiary, ktorá však mala otvorený výhľad a mala veľmi jednoduchú prácu.

44:40

Baldinová znova istotou v báne, keď musela zasiahnuť proti zrazenému puku vlastnej spoluhráčky a opäť nám nedovolila streliť prvý gól.

44:14

Zvýšené napádanie z našej strany prináša aspoň zakázané uvoľnenie francúzskych hokejistiek.

43:25

Baudritová udržala puk na čiare, takže sa vyhla ofsajdu, potom vyslala na Zimkovú nebezpečnú strelu, ktorá zrejme ešte bola tečovaná.

42:51

Míňajú sa ďalšie sekundy a náš postup dopredu zastavil ofsajd, čo úplne vyhovuje Francúzkam.

40:13

Naše dievčatá ihneď zaútočili, Čupková bekhendom ohrozila Baldinovú, ktorá následne bola zasiahnutá ďalšou zo slovenských hokejistiek, preto sa v hre nemohlo pokračovať.

40:01

Začala sa tretia tretina.

Aj v druhej tretine padol iba jeden gól a opäť do brány Zimkovej, tentokrát sa oň postarala Gendarmeová v čase, keď sme mali zaujímavé príležitosti na začiatku druhej tretiny. Potom prišla pasáž, kde Francúzky boli lepšie, ale v závere naše dievčatá znova pritlačili, ale nestačilo to ani na kontaktný gól. Pred poslednou tretinou tak prehrávame 0:2 a pomaly sa nám rozplývajú aj teoretické šance na postup. Tretia tretina sa začína približne à 13h31.

40:00

Druhá tretina sa skončila.

39:25

Vyvinuli sme v uplynulých chvíľach veľký tlak na Baldinovú a pred jej bránkou vzniklo niekoľko závarov, ale Francúzky všetko vyriešili bez inkasovaného gólu a teraz už ich brankárka hru prerušila, aby otupila našu sna

37:57

Francúzsko – Slovensko, ONLINE prenos kvalifikácia žien na ZOH 2022 | SPORTNETAni Košecká nás nevykúpila z nášho čakania na gól, keď dostala krásnu prihrávku spoza brány, ale Baldinová potvrdila svoje kvity.

36:33

Hra plynie veľmi rýchlo, pretože sa minimálne prerušuje, ale stále čakáme na moment, ktorý by nás mohol nakopnúť do zvyšku zápasu, pretože zatiaľ to je príliš jednoduché pre Francúzky.

34:20

Francúzky majú naďalej navrch, ale môžeme ďakovať Zimkovej, že nás stále drží v hre, aj keď naše šance na postup sú stále menšie a menšie.

32:08

Zakázané uvoľnenie na francúzskej strane nám dáva šancu priblížiť sa Baldinovej, ale už by sme potrebovali streliť prvý gól v tejto kvalifikácii.

31:47

Až teraz sa puk dostal mimo hraciu plochu a naše dievčatá si určite vydýchli, pretože francúzske hokejistky v uplynulých minútach mali niekoľkokrát na dosah tretí gól.

30:40

Zatiaľ fantastická presilovka z pohľadu Francúziek, ktoré si s nami robia doslova čo chcú a Zimková musí čarovať.

29:23

Vylúčenie contre tíme Slovensko (Hlinková – 2 min., hákovanie).

27:40

Francúzky nás prevyšujú individuálne, aj teraz to potvrdila Barbiratiová, ktorá sa presadila proti presile, ale vychytala ju Zimková.

25:55

Aj po druhom góle sa snažíme hrať ofenzívne, ale znova nás mohla potrestať Duvinová, ktorá potvrdzuje výbornú prácu s pukom, keď si dovolila parádičku za našou bránou, ale potom už nezakončila.

22:03

Inkasujeme z protiútoku jednoduchý gól, ktorý naše dievčatá opäť môže zraziť na kolená. Zimková tiež len vyrazila puk, ktorý ani jedna z našich hráčok neodpálila z pásma, takže ho získala GWENDOLINE GENDARMEOVÁ, ktorá už trafila presne !

21:50

Francúzsko – Slovensko, ONLINE prenos kvalifikácia žien na ZOH 2022 | SPORTNETĎalšie dve dobré príležitosti pre Maskaľovú, ktorej strelu najprv Baldinová iba vyrazila, ale potom si poradila aj s dorážkou.

20:54

Francúzsko – Slovensko, ONLINE prenos kvalifikácia žien na ZOH 2022 | SPORTNETVeľká šanca pré Romanu Haluškovú na vyrovnanie, ktorá dostala prihrávku spoza brány do ideálnej pozície na stred, ale natrafila bránu Baldinovej !

20:19

Začala sa druhá tretina a francúzske hráčky sa dopustili zbytočného zakázaného uvoľnenia, takže nemôžu striedať.

20:01

Začala sa druhá tretina.

V prvej tretine padol iba jediný gól a žiaľ do našej siete, takže situácia je z pohľadu slovenských hokejistiek ešte komplikovanejšia. Naopak Francúzky vykročili správnou nohou za ďalším ziskom troch bodov, ktorý by ich výrazne priblížil k postupu. Druhá tretine sa začína približne à 12:47.

20:00

Prvá tretina sa skončila.

01:12

Tak to je hrôzostrašný začiatok pré-naše dievčatá, Pretože inkasujú už na začiatku druhej Minúty a zimkovú prekonala esteelle duvinová, ktorá si pripisuje už druhý gól v tejto kvalifikii, keďže rovnako otvorila skóre aj proti hokejistkám Južnej Kórey!

00:01

Stretnutie sa práve začalo.

Úvodné zostavy :

Francuzsko : Baldinová – Parmentová, Gendarmeová, Baudritová, Allemozová (C), Escuderová – Locatelliová, Villiotová, Aurardová, Duvinová, Rozierová – Quartová, Pelissouová, Barbiratiová, Mespeldeová, Boucheová – Passardová, Moralová, Jouannyová, Rihetová, Grenierová

Slovensko : Zimková – Kubeková, Drábeková, Ištocyová, Čupková(C), Matejková – Leskovjanská, Vysokajová, Koreňková, R. Halušková, L. Halušková – Bednárik, Čurmová, Maskaľová, Košecká, Hlinková – Šulíková, Cagaňová, Sádecká

Vitajte PRI Sledovaní druhého Zápasu Slovenských Hokejistiek v Boji O účasť Na Zimných účasť Na Zimných Hrách v Pekingu 2022. Tento Cieľ Sa Našim Dievčatám vzdialil Po Préhre 0: 3 So Švédkami, Preto Už Boj o Jediné postupové MIESTO NEMÁME VO VLASTNýCH RUKÁCH. Dnes potrebujeme bezpodmienečne poraziť francúzske hokejistky čo najvyšším gólovým rozdielom, aby sme si udržali aspoň teoretickú šancu pred zajtrajším posledným zápasom proti Južnej Kórey. Ak sa tak nestane, tak bude osud slovenských hokejistiek spečatený už po tomto zápase. Faktom však je, že Francúzky majú o dosť lepšiu východiskovú pozíciu, pretože na úvod vyhrali nad hokejistkami Južnej Kórey jednoznačne 4:0.

Vítame Vás pri prenose en ligne. Stretnutie à začne à 12:00.